هم اکنون رایگان مشاوره بگیرید!

ارتباط با ما

دربــــاره مـــــــا

شرکت آریـــا لیزر، با نام آریا لیزر صدر فارس در سال 1392 با جمعی از متخصصان کارآمد در شهر شیراز تاسیس گردید.

تجربیات 30 ساله متخصصین و مدیران این شرکت در زمینه طراحی و ساخت قطعات، این شرکت را به سرعت در جایگاه خود توانمند نمود.

امروزه در ایران در حال توسعه تولید قطعات با کیفیت و دقیق نیاز روز افزون صنایع مختلف بوده و از این رو این شرکت زمینه فعالیت خود را به سمت تولید قطعات بسیار دقیق و پیچیده در صنعت ورقکاری سوق داده است و چه بسیار قطعاتی که برای نخستین بار در کشور، در این شرکت طراحی و ساخته شده و طرح های تحقیقاتی را پشتیبانی نموده است.

این شرکت مفتخر است برای اولین بار در جنوب کشور با وارد کردن دستگاه برش لیزر با تکنولوژی فایبر و دیگر ماشین آلات صنعت ورقکاری گامی موثر در راستای پیشبرد اهداف صنعتگران این خطه از خاک ایران بردارد و به پشتوانه بکارگیری از آخرین فن آوری های تولید توانسته میزان قابل توجهی از نیازهای صنایع مختلف به ورقکاری و قطعه سازی را به شایستگی پاسخ دهد.

برخی از تولیدات ما

مشاهده بیشتر

نظرات برخی از کارفرمایان

“No man but feels more of a man in the world if he have but a bit of ground that he can call his own. However small it is on the surface, it is four thousand miles deep; and that is a very handsome property.”
HARRY SMITH • NEW HOME OWNER

“Many novice real estate investors soon quit the profession and invest. When you invest in real estate, you often see a side of humanity that stocks, bonds, mutual funds, and saving money shelter you from.”

JOHN DOE • PROPERTY INVESTOR

کار فرمایانی که به ما اعتماد کردند

برخی از کارفرمایان نام آشنای صنعت مجموعه