دربــــاره مـــــــا

شرکت آریـــا لیزر، با نام آریا لیزر صدر فارس در سال 1392 با جمعی از متخصصان کارآمد در شهر شیراز تاسیس گردید.

تجربیات 30 ساله متخصصین و مدیران این شرکت در زمینه طراحی و ساخت قطعات، این شرکت را به سرعت در جایگاه خود توانمند نمود.

امروزه در ایران در حال توسعه تولید قطعات با کیفیت و دقیق نیاز روز افزون صنایع مختلف بوده و از این رو این شرکت زمینه فعالیت خود را به سمت تولید قطعات بسیار دقیق و پیچیده در صنعت ورقکاری سوق داده است و چه بسیار قطعاتی که برای نخستین بار در کشور، در این شرکت طراحی و ساخته شده و طرح های تحقیقاتی را پشتیبانی نموده است.

این شرکت مفتخر است برای اولین بار در جنوب کشور با وارد کردن دستگاه برش لیزر با تکنولوژی فایبر و دیگر ماشین آلات صنعت ورقکاری گامی موثر در راستای پیشبرد اهداف صنعتگران این خطه از خاک ایران بردارد و به پشتوانه بکارگیری از آخرین فن آوری های تولید توانسته میزان قابل توجهی از نیازهای صنایع مختلف به ورقکاری و قطعه سازی را به شایستگی پاسخ دهد.

برخی از تولیدات آریا لیزر

مشاهده نمونه کارها

نظرات برخی از کارفرمایان

“No man but feels more of a man in the world if he have but a bit of ground that he can call his own. However small it is on the surface, it is four thousand miles deep; and that is a very handsome property.”
HARRY SMITH • NEW HOME OWNER

“Many novice real estate investors soon quit the profession and invest. When you invest in real estate, you often see a side of humanity that stocks, bonds, mutual funds, and saving money shelter you from.”

JOHN DOE • PROPERTY INVESTOR

برخی از کارفرمایان ما

برخی از کارفرمایان نام آشنای صنعت