صفحه اصلی/طراحی مهندسی

سعی طراحان و مهندسان جهان در خلق ایده ها و طرح ها ایست که علاوه بر قابلیت اجرا و تولید، حایز کیفیت مورد انتظار نیز باشند و این امر میسر نمی گردد مگر با آگاهی کامل از فرآیندهای تولید.

از این رو کارشناسان شرکت آریا لیزر با دانش آکادمیک و تجربی حداکثری در زمینه ورقکاری مدرن ضمن آشنایی با رفتار انواع آلیاژها و مواد، نیروی مضاعف شما در مراحل طراحی و تولید می باشند و چه بسیار قطعاتی که با بهینه سازی طراحی در این شرکت منجر به حذف چندین عملیات تولید و نتیجتا فزایش چشمگیر کیفیت و کاهش هزینه شده اند.

برنامه ریزی، سرعت، دقت، خلاقیت و کار گروهی متخصصان این بخش منجر به تولید قطعات با کیفیت در بهترین زمان و کمترین هزینه گردیده است

از مهم ترین پارامتر های کنترل هزینه ها در تولید محاسبه در استفاده بهینه از مواد اولیه جهت کاهش دور ریز می باشد و در صنعت ورقکاری در اصطلاح به این پروسه Nesting گفته می شود و تاکنون الگوریتم های ریاضی بسیار متفاوتی جهت حل این مساله ارائه شده است.

به جهت بکارگیری از قدرتمندترین عوامل سخت افزاری و نرم افزاری CAD/CAM در نسخ اصلی، فرآیند تولید در کوتاهترین زمان ممکن، بالاترین دقت و اقتصادی ترین شرایط استفاده از مواد اولیه انجام می گیرد به گونه ای مزیت های ایجاد شده مبدل به عوامل موفقیت ما در این عرصه گردیده است.